Gizlilik ve Güvenlik


Sistemi sözleşme karşılığında satın alan kişi bundan sonra KULLANICI olarak anılacaktır.

KULLANICI; üyelik ve iletişim için gerekli tüm bilgileri eksiksiz ve hatasız olarak belirtmelidir. T.C Kimlik numarasının belirtilmesi zorunludur.

Bu bilgilerin doğru olmamasından veya eksik olmasından dolayı doğabilecek zararlardan KULLANICI sorumludur, NAKKAŞ’ın bu konuda hiçbir sorumluluğu olmadığı gibi böyle bir durumda sözleşmeyi tek taraflı olarak hiçbir tazminat ödemeden feshetme hakkı da saklıdır.

KULLANICI
’ ya ait bilgiler NAKKAŞ bünyesinde güvenli olarak kayıt altında tutulacaktır. KULLANICI’nın NAKKAŞ’a ait internet adresinden yapmış olduğu başvurularda girmiş olduğu bilgiler diğer KULLANICI’lar tarafından görüntülenemez. Söz konusu bilgiler, NAKKAŞ tarafından, (kendi ürünlerinin tanıtımı ve promosyonu amacıyla kullanılması hariç) KULLANICI’nın onayı dışında ya da yasal bir zorunluluk altında bulunulmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ya da kuruluşla paylaşılmaz.

KULLANICI’ya ait bu bilgiler sadece gerekli yetki ve yasal düzenlemeler altında açıklanabilir. Gizlilik politikası içerisinde yer alan bu taahhütler sadece hizmetin sunulduğu NAKKAŞ’a ait internet adresi içerisinde geçerlidir.

KULLANICI’ya ait verilerin üçüncü kişilerce ele geçirilmesinden dolayı doğabilecek zararlardan NAKKAŞ kesinlikle sorumlu değildir. KULLANICI, şifresinin gizli kalması için gerekli dikkat ve özeni göstermek zorundadır.

KULLANICI
, herhangi bir üçüncü şahsa şifresini açıklaması veya kullandırması halinde doğabilecek zararlardan bizzat sorumludur,  NAKKAŞ’ın bu konuda herhangi bir sorumluluğu hiçbir şekilde bulunmamaktadır.